Wewnątrzlokalowe

Okleinowane


Aquarius, Libra, Taurus

Geometria, która angażuje wyobraźnię. Przełamuje stereotypy w myśleniu o codzienności. Wnętrza z osobowością, które łącza funkcjonalność, ale i mile pobudzają zmysły. Aquarius, Libra, Taurus. Proste pomysły na aranżacje, które dodają prestiżu.


Cancro, Caprio

W ucieczce od codzienności potrzebna jest odrobina naturalnej harmonii. Wystarczy zamknąć drzwi, aby ogarnęła Cię kojąca atmosfera intymnego wnętrza. Cancro i Caprio pozwala smakować cudowne chwile odprężenia. Zegary przestają bić, a Ty zanurzasz się w oceanie ciepłych barw i intrygujących kształtów. Pośpiech nie ma tu dostępu. Cancro i Caprio to rozwiązanie, które podsuwa Ci sama natura.


D’Artagnan

Nowoczesne wnętrza wymagają wyjątkowej oprawy i światła. D’Artagnan podejmuje wyzwanie. Odważnie, czyli niepowtarzalnie. Dzięki unikalnej konstrukcji drzwi przestrzenie przenikają się wzajemnie, umiejętnie rozpraszając i modelując światło. Intrygująca gra cieni zdradza tylko część tajemnicy o tym, co dzieje się po drugiej stronie.


D’Artagnan Plus

Dialog pomiędzy minimalizmem a finezją przynosi nowe spojrzenie na kreowanie nowoczesnych wnętrz. Pozwala sprostać nawet najbardziej unikalnym pomysłom na aranżacje przestrzeni. Podpowiada, ale nie narzuca ostatecznych rozwiązań. Dlatego D’artagnan to sposób na współczesne wnętrze z unikalnym charakterem.


Domino

Subtelne smugi światła sączące się przez wąskie szczeliny w idealnej tafli ciemnego drewna. Nowy wymiar drzwi, łączący designerski charakter z prostotą formy. Podajemy przepis na doskonałe aranżacje przestrzeni.


Gemini

Drzwi Gemini. Jedność, która daje wsparcie. Symbioza, która wycisza. Sprawia, że czujemy się zrelaksowani. Drzwi Gemini zostały zaprojektowane z myślą o tych, którzy poszukują harmonii. Idealne do wnętrz mówiących językiem nowoczesnych rozwiązań. Gemini – mój styl, mój dom, moja rodzina.


Gwinea

Tajemnicze piękno egzotyki ujęte w karby europejskiej klasyki aranżacyjnej. Owocem tego niecodziennego połączenia są drzwi idealnie spajające żywiołowy temperament Gwinei z wysublimowaniem, na jakie stać najwyższej klasy salony. Inspirująca świeżość i tradycja. Styl, którego nie sposób zapomnieć. Przez te drzwi nie da się przejść obojętnie.


Lido

Nowoczesna aranżacja stawia na prostą, niewymuszoną estetykę. Lido czerpie inspirację z natury, a jej nie potrzeba wymyślnych dekoracji, aby olśnić wyrafinowanym smakiem. Ekologiczny design, wzbogacony dyskretnymi akcentami aluminium, spełnia marzenie o harmonii, która nie wymaga rezygnacji z wygód wielkomiejskiego trybu życia.


Livorno

Pierwszy blask jutrzenki wpadający przez kolumnę subtelnych przeszkleń w Twoich drzwiach. Promienie słońca dyskretnie przemykają do wnętrza, oczarowując swym finezyjnym tańcem. Livorno to flirt ulotnej gry świateł z solidnym charakterem klasycznego drewna. Poczuj magię romantycznej aranżacji, której nieodłącznymi elementami są tajemniczo skrzypiące podłogi, złocone klamki i dostojne meble skąpane w złotych promieniach budzącego się dnia.


Malawi

Nie daj się zwieść pozorom. Pod gładką fakturą i przesyconymi słońcem barwami drzemie niepokorny duch afrykańskich krain. Zabierze Cię w podróż do świata dzikiej przyrody i jej fascynujących krajobrazów. Zaufaj intuicji, która każe Ci przecierać nowe szlaki i poszukiwać niekonwencjonalnych rozwiązań. Otwórz się na zupełnie nowe doznania, a intrygujące piękno natury zaklęte w drzwiach Malawi zagości w Twoim domu.


Merano

Miejsce pełne niespodzianek. Spotkanie zimy z śródziemnomorskim klimatem pełnym słońca. Tuż obok wiecznie zielonych palm, ośnieżony masyw Tessa. Zwiastun przygody, ale i odpoczynku. Takie właśnie jest Merano. Skrzydło drzwiowe zaprojektowane z myślą o tych, którzy czerpią z życia to, co najlepsze.


Modena

Fragment świata zamknięty w Twoim domu. Ten najważniejszy, absolutnie wyjątkowy, niepowtarzalny. Otwórz go przed tymi, których kochasz. Modena – drzwi na miarę Twojej codzienności. Wyznaczają granice, które nadają kształt życiu.


Norma Decor

Geometria ujęta w kompozycję, której nie sposób zapomnieć. Dla tych, którzy swój styl odnajdują w prostych rozwiązaniach. Gra formy, koloru i faktury. Osiągalne jak kolejna kostka czekolady. Stworzone po to, by codziennym przestrzeniom nadać niepowtarzalny wymiar i doskonały smak.


Perugia

Drzwi Perugia. Drzwi muśnięte spojrzeniem Mistrza Perugino. Tektoniczny wstrząs dla zmysłów łagodzony szumem dębów. Gra świateł w trójkątnych przestrzeniach małego miasteczka. Perugia- poczuj klimat prawdziwej Italii.


Sagittarius, Leo, Aries

Drzwi Sagittarius, Leo, Aries. Droga, którą wskazują gwiazdy, prowadzi do zaskakujących pomysłów aranżacyjnych. Zaufaj jej, a Twoje wnętrza zmieniają się nie do poznania. Unikalna geometria przeszkleń zaprosi światło, które rozproszy monotonię i doda otoczeniu niepowtarzalnego charakteru. Sagittarius, Leo, Aries- zdaj się na gwiazdy.


Scorpio

Drzwi Scorpio. Tajemniczość i prostota. Konstelacja aranżacyjnych rozwiązań, która czerpie inspirację z nieba i z ziemi. Drzwi Scorpio dostosują się do wnętrza, nadadzą mu wyrazisty charakter, wydobędą głębię jego gwiazdozbioru. Współgrają nie tylko z drapieżnym fioletem i krzykliwą czerwienią, ale także ze stosowną zielenią i łagodnym beżem.


Sorrento

Bajeczny czar południowych Włoch. Powietrze wypełnia tu słodki zapach pomarańczy, a gorący klimat łagodzi ożywczy podmuch wiatru znad Zatoki Neapolitańskiej. Drzwi Sorrento otwierają przed Tobą tajemnice najpiękniejszych zakątków Italii. Rozgrzane słońcem drewno przywołuje wspomnienie szumiących łagodnie, oliwkowych gajów. Sorrento – fragment śródziemnomorskiego krajobrazu w Twoim wnętrzu.


Torino

Spacer po mieście pełnym niespodzianek. Dynamizm i ekspresja podpowiadają nowe rozwiązania w aranżacji wnętrz. Natchnienie zamienione w Torino. Drzwi, które przełamują stereotypy. Tak – dla impresji wyrażonej nie tylko w pierwszym spojrzeniu.


Treviso

Elegancja zainspirowana powściągliwą ornamentyką romańskich budowli. Na intrygującym szlaku włoskich zabytków czekają Cię chwile wytchnienia w kojącym cieniu winorośli. W Treviso aranżacyjna moc klasyki drzemie w uniwersalnym charakterze tradycyjnego drewna. Oszczędna kompozycja przeszkleń wykreuje w Twoim wnętrzu atmosferę intymności i dyskrecji. Treviso – przystanek na drodze twórczych poszukiwań.


Verona

Miejsca, do których tęskni się już w chwilę po rozstaniu. Spotkania, które zmieniają nasze życie. Inspirują do zmian, by życie było jeszcze piękniejsze. Verona – drzwi do Twojego wnętrza. Tak jak Ty, gotowe na największe wyzwania podpowiedziane wyobraźnią.


Virgo

Drzwi Virgo. Uporządkowanie domowej przestrzeni ma wpływ na pogodę ducha. Virgo prowadzi nas za rękę. Prosto do domowego zacisza opanowanego przez geometryczną harmonię. Virgo – drzwi, które pozwalają na chwilę zapomnienia. W dali od chaosu i aranżacyjnego niepokoju.

Fornirowane


Aramis

Spotkanie wyobraźni z myśleniem o komforcie codzienności. Marzenie o domu, w którym praktyczne rozwiązania idą w parze z nieszablonowymi kreacjami wnętrz, w którym drzwi są otwarte dla marzeń. Atos – wyzwania, które zmieniają codzienność.


Atos

Wystarczy przystanąć na chwilę, by odkryć, że to, co tak osiągalne, często jest najlepszą odpowiedzią na ukryte potrzeby. Prosta forma elastycznie dopasuje się do pomysłów na wnętrze – bez względu na wielokrotne metamorfozy wymarzonych aranżacji. Atos – drzwi, które wciąż inspirują.


D’Artagnan

Nowoczesne wnętrza wymagają wyjątkowej oprawy i światła. D’artagnan podejmuje wyzwanie. Odważnie, czyli niepowtarzalnie. Dzięki unikalnej konstrukcji drzwi, przestrzenie przenikają się wzajemnie, umiejętnie rozpraszając i modelując światło. Intrygująca gra cieni zdradza tylko część tajemnicy o tym, co dzieje się po drugiej stronie.


D’Artagnan plus

Dialog pomiędzy minimalizmem a finezją przynosi nowe spojrzenie na kreowanie nowoczesnych wnętrz. Pozwala sprostać nawet najbardziej unikalnym pomysłom na aranżacje przestrzeni. Podpowiada, ale nie narzuca ostatecznych rozwiązań. Dlatego D’artagnan to sposób na współczesne wnętrze z unikalnym charakterem.


Domino

Subtelne smugi światła, sączące się przez wąskie szczeliny w idealnej tafli ciemnego drzewa. Nowy wymiar drzwi, łączący designerski charakter z prostotą formy. Podajemy przepis na doskonałe aranżacje przestrzeni, znajdujący się w zasięgu ręki.


Plano

Spotkanie klasycznego drewna z nowoczesnymi akcentami metalu obfituje w zaskakujące niespodzianki. Szlachetne piękno zaklęte w naturalnej fakturze ożywia awangardowa nuta minimalistycznego designu. Drzwi Plano harmonijnie spajają ponadczasową urodę tradycyjnego drewna z nowatorską estetyką współczesnych trendów. Te drzwi otwierają świat, w którym bezpretensjonalność formy łączy się z ciepłem nasyconych, orzechowych barw.


Portos

Oto miejsce, w którym czas się zatrzymał, w którym nie ma zegarów. Życie płynie tu swoim rytmem. Klasyczne rozwiązania ukryte w ponadczasowej formie drzwi, idealnie wkomponowane w niezawodny i sprawdzony design. Dla wnętrz z duszą. Dla tych, którzy cenią swój styl.


Quadro

Wielkomiejski zgiełk, który nadaje codzienności określony rytm, marzenia oraz pasje. W poszukiwaniu własnego miejsca na ziemi warto spojrzeć na świat w sposób, który całkiem go odmieni. QUADRO to drzwi, które łączą w sobie temperament mieszkańców z harmonią płynącą z natury. Nadają wnętrzom nowy, niepowtarzalny wymiar. Dla tych, którzy w prostocie odnajdują spokój i wewnętrzną równowagę.