Żaluzje, roletki, moskitiery

Żaluzje : Aluminiowe: 16mm; 25mm; 50mm


Znane od lat żaluzje poziome, wykonane są z taśmy aluminiowej o szerokości: 16mm; 25mm; 50mm.
Jest to najpopularniejsza forma osłony okiennej. Ich niska cena oraz uniwersalność sprawiają, że doskonale sprawdzają się w różnych miejscach, od pomieszczeń biurowych po łazienkę.

Niewątpliwie największym atutem jest możliwość precyzyjnej regulacji kierunku i ilości wpadającego światła.
Latem idealnie chronią pomieszczenie przed nadmiernym nagrzewaniem. Duży wybór kolorów umożliwia dopasowanie żaluzji do każdego rodzaju wnętrza.

Moskitiery – najprostsze rozwiązanie by zatrzymać owady na zewnątrz. Wszystkie moskitiery wykonywane są „na miarę” i dopasowane do wymiarów okien i drzwi klienta – co oznacza niemal 100% ochronę przed insektami. Jest to bardzo ważne w pomieszczeniach, gdzie owady są szczególnie uciążliwe np. w kuchni, łazience, sypialni czy
pokoju dziecinnym. Moskitiery wykonane są z lekkiego, trwałego aluminium, co gwarantuje im doskonały wygląd przez długi czas ich użytkowania.

Siatka wykonana jest z cieniutkich włókien szklanych, powlekanych PCV, zgrzanych za pomocą podczerwieni aby uniknąć ograniczających przejrzystość połączeń. Obudowy (ramki) moskitier produkowane są w kolorach białym i brązowym. Malowane piecowo powłoki nie pękają, nie kruszą się,  nie łuszczą i nie tracą koloru.